Beethovenova 26,

Trnava

917 08

 

Tel.: +421905 384 714

Mail: ttvytahy@gmail.com

 

Tel.: +421 905 345 298

Mail: ttvytahy@gmail.com

Kontakt

TT-VYTAHY.SK © 2014 All Rights Reserved

Navigácia

 

Profil spoločnosti

Vítame Vás na web stránke firmy TT – Výťahy, s.r.o. so sídlom v Trnave,

Beethovenova ul. 5917/26, 917 08. Sme spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od r. 1990. V r. 2013 bola založená naša dcérska spoločnosť pod názvom „Výťahy východ , s.r.o.“ so sídlom v Prešove, Údenárska ul.č 5172/3, 080 01.

Pre Vašu potrebu ponúkame služby, ktoré zastrešujú celú oblasť problematiky tohto odvetvia:

Aby sme mohli uspokojiť Vaše individuálne potreby, uprednostňujeme osobné rokovania spojené s obhliadkami, vzhľadom na vypracovanie  a predloženie najvýhodnejšieho  riešenia pre klienta.

 

V súčasnosti servisujeme cca 540 kusov výťahov  s pôsobnosťou  hlavne v meste Trnava.  Ďalej pôsobíme v mestách  Sereď, Senica, Vrbové, Nové mesto nad Váhom, Myjava.

 

Pre našu firmu je veľmi dôležitá  maximálna spokojnosť našich zákazníkov a preto dbáme vo veľkej miere na odbornosť a zaškolenie našich pracovníkov.           Každý z našich pracovníkov sa pravidelne zúčastňuje odborných školení u certifikovaných výrobcov výťahov, čím si neustále zvyšujeme odbornú kvalifikáciu a profesionalitu.

 

Pri rekonštrukciách/modernizáciách/ výťahov naša firma kladie maximálne nároky na bezpečnosť, spoľahlivosť a ekonomickú prevádzku výťahov. V nemalej miere nám záleží aj na modernom dizajne a maximálnej možnej veľkosti výťahových kabín. Jednou z priorít našej firmy je do pôvodnej šachty namontovať maximálnu veľkú kabínu a šachtové dvere aby bol možný čo najväčší vstup do kabíny. Alebo podľa možnosti  šachtu predĺžiť. Toto ocenia najmä rodiny z malými deťmi a handicapovaní spoluobčania ktorí používajú invalidný vozík. Výťahové zariadenie, ako aj elektrická časť vrátane rozvádzača a ovládania ktoré dodávame su českej výroby.

Na nový výtah  Vám naša firma poskytne 4 roky záruku

'